KURUMSAL

Ülkemizin prefabrik ve çelik yapı sektöründe gelişmiş batı ülkeleri düzeyinden çok uzak olduğu ve Türkiye'nin deprem kuşağında bulunduğu konumunu da göz önünde bulundurarak batı ülkeleri'nin prefabrik ve çelik konstrüksiyon teknolojisini Türkiye'ye taşımak ve bu teknolojiyi başta Ortadoğu ve Orta Asya ülkeleri ile tüm dünyaya ihraç etmek üzere 2006 yılında Adelya İnşaat Taahhüt Prefabrik ve Çelik Yapı Sistemleri ünvanı altında faaliyetimize başladık.
Kuruluşumuzdan bu yana 1500 den fazla projeyi müşterilerimizin isteklerini göz önünde bulundurarak kalite politikalarımızdan ödün vermeden gerçekleştirdik.
Ar-ge ve teknik personel ofisimiz siz değerli müşterilerimizin hayallerini gerçekleştirmek,ileri teknolojiye sahip, depreme dayanıklı prefabrik ve çelik yapı sistemlerini ülkemize kazandırmak için var gücüyle çalışmaya devam etmektir.
Adelya İnşaat Taahhüt Prefabrik ve Çelik Yapı Sistemleri olarak müşterilerimizin hayalindeki prefabrik ve çelik konstrüksiyon yapıları kendi bünyemizde projelendirerek üretimimizi gerçekleştirmekteyiz.

ÜST Call Now Button
Open chat